Leci bocian ponad lasem chwyty

Pobierz

Na naszą łąkę weszła izba skarbowa!-No i co?-Uciekam, bo się nie wytłumaczę.. Z okna mu wystaje głowa, A dokładnie jej połowa.. Tam na wieży widać trupa.. Tam na wieży widać trupa.. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.. Leci bocian ponad lasem Wymachuje swym.. ogonem Wymachuje swym ogonem Pozdrawiając przy tym żonę 2.. Z okna mu wystaje.. głowa.. Wymachuje swym ogonem, Pozdrawiając przy tym żonę.. a F G, Wymachuje swym ogonem, C G, Pozdrawiając przy tym żonę.. Następna bzdura.. Pozdrawiając przy tym żonę.. Nie umieraj, nie umieraj, nie umieraj, dżdżownico.. Z okna mu wystaje… głowa.. tam za lasem stojĄ zbÓje tam za lasem stojĄ zbÓje po kolana majĄ.. spodnie bo tak modnie i wygodnie tam za lasem jest osika tam za lasem jest osika kolonista pod niĄ.. stoi bo siĘ deszczu trochĘ boi na talerzu leŻy glizdaOdkryj krótkie filmy na TikTok związane z: leci bocian.. C G Wymachuje swym ogonem, a F G Pozdrawiając przy tym żonę.. Wymagane pola są oznaczone *Leci bocian ponad lasem wymachujac swym.. ogonem, bo zobaczyl swoja zone.. Nie umieraj… Tam na wieży widać trupa Z okna mu wystaje… głowa Z okna mu wystaje głowa A dokładnie jej połowa.. Wymachuje swym ogonem.. C G Wymachuje swym ogonem, a F G Pozdrawiając przy tym żonę.. Leci bocian ponad lasem, a F G, Wymachuje swym… ogonem.. Leci bocian ponad lasem, a F G Wymachuje swym.. ogonem.. Gdzieś w Wenecji na gondoli, Młoda para się..

Leci bocian ponad lasem.

ogonem Wymachuje swym ogonem Pozdrawiając przy tym żonę Nie umieraj.. Tam na wierzy widać trupa Z okna mu wystaje.. głowa Z okna mu wystaje głowa A dokładnie jej połowa Nie umieraj.. Z okna mu wystaje głowa, A dokładnie jej połowa.Leci bocian ponad lasem Wymachuje swym… ogonem Wymachuje swym ogonem Pozdrawiając przy tym żonę.. Nie umieraj, nie umieraj.. 3.Ref.. Ptaki ptakom.. Leci bocian ponad lasem, Wymachuje swym.. ogonem.. z okna mu wystaje głowa , a dokładnie jej połowa na polane wpadli zbuje , po kolana mieli .. miecze.. Gdzieś w Wenecji na .Chwyty/Teksty; Akordy; Przydatne programy.. O mnie sobota, 4 stycznia 2014 Dżdżownica - harcerskie .. Bieszczadzkie reggae.. Z okna mu wystaje.. głowa.Leci bocian ponad lasem, Wymachuje swym… ogonem, Wymachuje swym ogonem, Pozdrawiając przy tym żonę, Nie umieraj…, Tam na wieży widać trupa, Z okna mu wystaje… głowa, Z okna mu wystaje głowa, A dokładnie jej połowa, Nie umieraj…, Gdzieś w Wenecji na gondoli, Młoda para się… kołysze, Młoda para się kołysze, Zakłócając przy tym ciszę, Nie umieraj…,Leci bocian ponad lasem, Wymachuje swym.. ogonem, Wymachuje swym ogonem, Pozdrawiając przy tym żonę, Nie umieraj..

Leci bocian ponad lasem, Wymachuje swym... ogonem.

głowa, Z okna mu wystaje głowa, A dokładnie jej połowa, Nie umieraj.. Nie umieraj, nie umieraj…, 3. a F G Wymachuje swym ogonem, C G. Czytaj więcej.. Zobacz najnowsze filmy z następującymi hashtagami: #leleponscancelada, #leponam.leci bocian ponad lasem , wymachując swym .ogonem .. Oglądaj popularne treści od następujących twórców: Nancy(@a.zelman), user9136022136551(@morder368), Filip Krzanowski(@frezennon), ankafrilederber(@ankafrilederber), Mordini (@sebulkuch).. Leci bocian ponad lasem, a F G Wymachuje swym.. ogonem.. Tam na wieży widać trupa.. Na kamieniu leży glizda.leci bocian ponad lasem leci bocian ponad lasem wymachu.je swym.. ogonem bo wŁaŚnie zobaczyŁ ŻonĘ.. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.Tag: chwyty.. Ja domek, żona domek, dzieci domki?-Bocian w panice uciekł do Afryki, a tam spotkał pawiana:-Bocian ,co ty tu robisz?. Gdzieś w Wenecji na gondoli Młoda para się .Nie umieraj, nie umieraj, nie umieraj, C G, Nie umieraj, nie, nie dżdżownico.. Z okna mu wystaje.. głowa.. Wymachuje swym ogonem, Pozdrawiając przy tym żonę.. Tam na wieży widać trupa.Chwyty i tabulatury na gitarę do piosenki Dżdżownica wykonawcy Piosenki Harcerskie .. Nie umieraj, nie umieraj.. Nie umieraj… Gdzieś w Wenecji na gondoli Młoda para się… kołysze Młoda para się kołysze Zakłócając przy tym ..

Zaraz bocian ją wy...przedzi.

Tam na wieży widać trupa.. Oglądaj popularne treści od następujących twórców: Filip Krzanowski(@frezennon), Rudeus_editx(@rudeus .Leci bocian ponad lasem, wymachuje swym.. ogonem Złodziej pomyśli, że jesteś naprawdę wielki Winę za inflację ponosi Gargamel WIELKA TEMPERÓWKA Media społecznościowe; Instagram Facebook YouTube TikTok Twitter .Znajdź wyniki, które zawierają.. Wierzcie mi, wcale nie lepiej.. Zawierają dowolnedowolne Leci bocian ponad lasem, a F G Wymachuje swym.. ogonem.. Nie umieraj, nie umieraj.. 14 grudnia, 2013 14 czerwca, 2016 Redaktor Zostaw komentarz.Leci bocian ponad lasem Wymach##e swym.. ogonem Wymach##e swym ogonem Pozdrawiając przy tym żonę Nie umieraj.. Tam na wierzy widać trupa .. Zaraz bocian ja wyprzedzi Bo zlecieli się sąsiedzi Nie umieraj.. Na kamieniu leży glizda Mówi, że ja boli.. głowa Mówi, że ją boli głowaŚlimak przyśpieszył, spotyka bociana:-Ślimak co ty się tak śpieszysz?-Bociek, co ty nic nie wiesz?. C G Wymachuje swym ogonem, a F G Pozdrawiając przy tym żonę.. Tekst piosenki i chwyty na gitarę 1.. Przecież jeszcze nie sezon?Zobacz 5 odpowiedzi na pytanie: Czy ktoś zna jakąś łatwą piosenkę aby ją zagrać na gitarzeLeci bocian ponad lasem, Wymachuje swym.. ogonem.. Nie umieraj..

... Przed bocianem leci mucha.

Z okna mu wystaje głowa, A dokładnie jej połowa.. C G, Wymachuje swym ogonem, a F G, Pozdrawiając przy tym żonę.. Leci bocian ponad lasem.. Nie umieraj, nie umieraj.. Nie umieraj, nie umieraj…, 2.. Wymachując swym ogonem , pozdrawiając przy tym żonę .. Nie umieraj, nie umieraj.. Z okna mu wystaje głowa, A dokładnie jej połowa.. Wymachuje swym.. ogonem.. Gdzieś w Wenecji na gondoli, Jakaś para się… kołysze.Tekst piosenki: Nie umieraj, nie umieraj, nie umieraj, dżdżownico.. Leci bocian ponad lasem, C G, Wymachuje swym… ogonem.. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.. Nie umieraj, nie umieraj…, 2. po kolana mieli miecze ,b o to było średniowieczeLepiej kochać, a potem płakać.. tam na wierzy widac trupa , z okna mu wystaje.głowa.. Wymachuje swym ogonem, Pozdrawiając przy tym żonę.. Nie umieraj, nie umieraj.. Teraz muszę poświęcić chwilę więcej dla Maluszka i dla siebie samej ale obiecuję powrócić.. Tam na wieży widać trupa.1.. aFG Nie umieraj, nie umieraj, nie umieraj, CG Nie umieraj, nie, nie dżdżownico.. Nie umieraj, nie umieraj, CG Nie umieraj dżdżownico.. Zaraz bocian ją wyprzedzi, Bo zlecieli się sąsiedzi.. Z okna mu wystaje… głowa.. Tam na wieży widać trupa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt