Napisz opowiadanie na podstawie planu spacer w parku

Pobierz

Nagłe zniknięcie kolegów.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Tego dnia Papkin pomyślał, że nadeszła pora na spokojny spacer wokół zamku Cześnika i Rejenta, którzy wreszc.. Nowy rok szkolny 2020/21.2.. Poszukiwania.. Opowiadanie twórcze wymaga większego wysiłku .Pomyśl w jaki sposób można oszczędzać wodę - stwórz mapę pomysłu.. Spełnienie życzenia.. Question from @SzelazekM - Szkoła podstawowa - PolskiNapisz opowiadanie ( z dialogiem ) na podstawie podanego planu.. Przeczytaj rozdział "Jak sporządzić notatkę?".. Zwróć uwagę na odnośniki z zielonymi strzałkami na marginesie pracy.. Przypomnij sobie z lekcji, co to jest opowiadanie twórcze.. Moja przyjaciółka słusznie stwierdziła, że to znak zbliżającej się wielkimi krokami jesieni.. 3,698 wizyt.. Znalezienie szkatułki.3.. Ułóż ramowy plan wydarzeń - do każdego obrazka jeden punkt.. do klasy 4, w zadaniu 3 na stronie 192.. Potrzebuję plan szczegółowy w podpunk.. Spełnienie życzenia.Napisz opowiadanie ( z dialogiem ) na podstawie podanego planu.. 7 Jarek i Maciek przyznaj si do niemdrego zachowania i obiecuja poprawe .Napisz w zeszycie opowiadanie z dialogiem na podstawie podanego planu Przyjazd do Krakowa Zwiedzanie Wawelu Spacer po starym mieście Nagłe zniknięcie kolegów .2.. Nadaj mu tytuł .Na podstawie historyjki obrazkowej napisz plan wydarzeń do opowiadani o zakupach wróżki Adelajdy..

Temat2: Piszemy opowiadanie na podstawie przypowieści.

Dużą pomocą w pisaniu opowiadania odtwórczego jest plan wypowiedzi utworzony na podstawie tekstu oryginalnego.. To już wiesz!. zadanie dodane 10 października 2010 w Język polski .JESIENNY SPACER Pewnego dnia wybrałam się na spacer z moją przyjaciółką Magdą.. piątek, 15 maja 2020 r.Napisz rozprawkę w której przekonasz ,że wobec ludzi.. Bardzo proszę.. +1 głos.. Oglądnij lekcję TUTAJ.. Liście powoli robiły się złociste i zaczynały spadać.. Napisz opowiadanie na podstawie "Przypowieści o talentach" według podanego planu: Ogłoszenie nauczycielki o szkolnym konkursie sportowym.. Był ciepły czerwcowy dzień.. Pewnwgo dnia spacerowałem spokojnie z kolegami po parku, gdy na głowie jednego z fanów napoi owocowych, siedzącego na ławeczce i sączącego z butelki nieznanego pochodzenia płyn- zwany popularnie "mixem", wylądował nieduży statek kosmiczny.. Wybór do konkursu najlepszych sportowców szkolnych.Dokończ opowiadanie na temat: Spotkanie bohatera "Zemsty" z inną postacią literacką, podczas którego jeden z nich opowie o śmiesznej przygodzie z jego życia.. 3.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki .Kilkaset udostępnień miała historia o dwóch diabłach kpiących z ludzi, którzy "stracili pracę" i "wierzyli we wszystko, co czytali w gazetach".Są rzeczy,.Testy klasa 4 jezyk angielski unit 2 to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl..

...Temat1: Jak napisać twórcze opowiadanie na podstawie przypowieści?

Meet my family , Klasa 4 , Junior Explorer (4,6) , Język angielski , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , dlanauczyciela.plUżywamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.4.. Może być realistyczne (prawdopodobne) lub fantastyczne (nieprawdopodobne).. Od razu pomyślałam .Napisz w zeszycie opowiadanie na podstawie podanego panu 1 spacer w parku 2 zanlezienie szkatułki 3 odkrycie mocy pudełka 4 spełnienie życzenia 5 oddanie szkatułki właścicielowi 6 pszebudzenie się.. 0 głosów.. 2.znalezienie szkatułki.. 3.odkrycie mocy pudełka 4.spełnienie życzenia 5.oddanie szkatułki właścicielowi.. 4 Chłopiec traci przytomność .. Odległość pomiędzy amowem a bemowem podzielono na dw.. Na podstawie zamieszczonego planu napisz w zeszycie wypowiedź.. Znalezienie szkatułki.. Oddanie szkatułki właścicielowi.. Odkrycie mocy pudełka.. A plan to: 1.Spacer w parku 4.Spełnienie życzenia 2.Znalezienie szkatułki 5.. 5 Pogotowie ratunkowe zabiera Maka do szpitala .6 Po kilku dniach chopiec wraca do domu .. Zapisz w zeszycie notatkę: Opowiadanie twórcze na podstawie mitu lub przypowieści .Napisz opowiadanie z dialogiem Podobne tematy.. Spełnienie życzenia.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Przygotuj notatkę, w której zapiszesz, co musisz zrobić w tym tygodniu.Opowiadanie to gatunek epicki charakteryzujący się niewielkimi rozmiarami i jednowątkową fabułą..

Przebudzenie się.Napisz w zeszycie opowiadanie na podstawie podanego planu .1.spacer w parku.

Zwiedzanie Wawelu.. Przebudzenie się.Z podanego planu wydarzeń ułóż opowiadanie ;1 Jarek i Maciek idą do parku .. Napisz w zeszycie opowiadanie na podstawie podanego planu 1.spacer w parku 2.znalezienie szkatulki 3.odkrycie mocy pudelka 4Spełnienie życzenia 5.Oddanie szkatułki włascicielowi 6Przebudzenie się.Napisz w zeszycie opowiadanie na podstawie podanego planu.. 4,220 wizyt.. Spacer po Starym Mieście.. Znalezienie szkatułki.. Oddanie szkatułki właścicielowi 3.Odkrycie mocy pudełka 6.Obudzenie się -----Napisz opowiadanie z dialogiem spacer w parku 12 lutego 2021 22:47 Zaktualizowane Bohaterami powinno być czworo przyjaciół: Ania, Ma; opowiadanie z dialogami w nrraci pierwszosobowej pt " moja mam jest najlepsza +0 (2) .. w kinie a pod wieczór na spacerze w parku.Napisz opowiadanie ( z dialogiem ) na podstawie podanego planu.. Wypisz z utworu 3 porównania.. 5. Podaj z utworu przykłady wyrazów dźwiękonaśladowczych.. 1.Jesienny Spacer- opowiadanie na konkurs o tematyce lasu, zwierząt występujących w drawskim parku krajobrazowym.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Napisz opowiadanie na podstawie podanego planu.. Spełnienie życzenia..

Przeczytaj przykładowe opowiadanie ze strony 226.

2 Kamieniami strącają kasztany z drzew .3 Kamień uderza Maćka w głowę .. Napisz opowiadanie o Bohateru literackim lektury obo.. streszczenie ksiażki pt. Kamienie na szaniec; napisz opowiadanie na podstawie ballady świtezianka .. Odkrycie mocy pudełka.. Na podstawie planu napisz krótkie opowiadanie z dialogiem.. 2011-02-22 16:13:01 Napisz opowiadanie według podanego planu : 1:koszmarny poranek 2:dziwny telefon 3:niezapowiiedziana wizyta 4:interesująca rozzmowa 5:radosne zakończenie dnia 2012-01-27 21:39:01-Napisz w zeszycie opowiadanie na podstawie podanego planu: Spacer po parku; Znalezienie szkatułki.. Zapisz w zeszycie zad.. Zapisz w zeszycie podział zbiorników wodnych na: wody stojące, płynące, zbiorniki sztuczne.. Odkrycie mocy pudełka.. Przygoda w gorach .. 1.Przyjazd do Krakowa 2.Zwiedzanie Wawelu 3.Spacer po Starym Mieście 4.Nagłe zniknięcie kolegów 5.Poszukiwania 6.Odnalezienie chłopców.. Obejrzyj ilustracje w ćw.. 1 odpowiedź.. Ustal narratora wydarzwn , opisz miejsca oraz zachowanie bohaterow.. Wypisz z utworu 5 epitetów.. Promienie słoneczne delikatnie prześwitywały przez korony drzew, aż do runa.. Powrót z wycieczkiOpowiadanie odtwórcze polega na opisaniu własnymi słowami zdarzeń (zwykle w kolejności chronologicznej), które ktoś inny przedstawił (np. bohater powieści, naoczny świadek).. Oddanie szkatułki właścicielowi.. Na podstawie tekstu z podręcznika str. 38 zrób krótką notatkę.Na podstawie ilustracji w podręczniku str. 39 wykonaj schemat jak woda krąży w przyrodzie.Przygotuj ogłoszenia na podane tematy.. Przeczytaj rozdział "Jak napisać opowiadanie".. Zapisz plan wydarzeń przedstawionych na rysunkach w podręczniku "Teraz polski!". Question from @Danielbujalski - Szkoła podstawowa - PolskiNa podstawie planu napisz krotkie opowiadanie pt. 6.przebudzenie sięNapisz w zeszycie opowiadanie na podstawie podanego planu spacer w parku znalezienie szkatułki odkryciem osoby pudełka w Koninie życzenia oddanie szkatułki właścicielowi 65 punktów 30 zdań.. Odkrycie mocy pudełka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt