Sprawdzian z historii klasa 5 starożytna grecja pdf

Pobierz

Plik jest tylko to użytku wewnętrznego.. Pracujemy nad stworzeniem największej w Polsce bazy sprawdzianów do historii (i nie tylko, bo mamy też inne przedmioty oczywiście).Przedstawiam Państwu test sprawdzający przede wszystki konieczne i podstawowe wiadomości i umiejętności z zakresu starozytnej Grecji w pierwszej klasie gimnazjum.. Napisz w kilku zdaniach, na czym polegalo wychowanie spartanskie.Charakterystyka testu z historii dla klasy pierwszej gimnazjalnej- starozytna.. Zadanie Na mapie konturowej wpisz: a.. Materiały powiązane z testem: Test: Starożytna Grecja Test o starożytnej Grecji, na poziomie 2 klasy liceum ogólnokształcącego, poziom rozszerzony, nowa podstawa .Wróć do informacji o e-podręczniku Wydrukuj Zapisz jako PDF Udostępnij materia .. Swoją ojczyznę nazywali Helladą, a siebie Hellenami.. Pobieraj sprawdziany z historii do wydrukowania.Starożytna Grecja; Starożytna Grecja, test z historii Test o starożytnej Grecji, na poziomie 2 klasy liceum ogólnokształcącego, poziom rozszerzony, nowa podstawa programowa.Seria: Historia Wsip.. Podkreśl dyscypliny sportowe, w jakich konkurowali starożytni Grecy (0-4 p) rzut dyskiem, skok w dal, zapasy, piłka nożna, biegi, rzut oszczepem, kolarstwo, hokej 4.. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowaniaSTAROŻYTNA GRECJA Uwaga!.

merryferry<3 napisał/a - Jutro z tego mam sprawdzian.

O sprawdzianie Praca klasowa została przygotowana standardowo w dwóch wersjach, A i B. Każda z wersji zawiera po 10 zadań do rozwiązania, a łącznie do zdobycia jest 54 .63 Pytania ze Starożytnej Grecji, test z historii .. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Sprawdzian ze znajomości działu "Starożytna Grecja" z podręcznika Wczoraj i dziś.. "Starożytna Grecja" Opis: Pobierz sprawdzian, lub odpowiedzi do testu "Starożytna Grecja" grupa testu A i B dla klasy 5, .PDF, Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.2.. Proszę nie rozprowadzać go do sieci!. Malowidło greckie z ok. 490 r. p.n.e. 490 p.n.e., British Museum, domena publiczna.Starożytna Grecja - jak wiele o niej wiesz?. Jeśli znajdę ślady jego użytkowania inaczej niż proszę, nie będę zamieszczać pomocy.. Test opracowałam podczas kursu z pomiaru dydaktycznego.. Słowniczek pojęć 3.. Nazwę kontynentu, na którym położona jest Grecja b. Nazwę półwyspu, na którym położona jest GrecjaSprawdzian z historii kl. 5 - Grecja.. Opis: Pobierz sprawdzian z działu 2 "Starożytna Grecja" grupa 1 i 2 dla klasy 4, .PDF, Materiały dostępne w formacie PDF, gotowe do wydrukowania.Test z Historii Sprawdzian: Starożytny Rzym.. Dział: Dział 2 Starożytna Grecja- wszystkie grupy.. Dział: 2. .. Starozytna Grecja" Tagi: pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, .Darmowy quiz: Sprawdzian z historii klasa 5 dział 1 - Pierwsze cywilizacje - Wczoraj i dziś w kategorii HistoriaKomentarze: Ania1995 napisał/a - Dziękuje bardzo serdecznie..

0-5 p. rzut kul ...Czy możesz u nas pobrać ten sprawdzian?

Pytania zawarte w teście.Starożytna Grecja - liceum, test z historii Zestaw pytań na temat starożytnej Grecji z zakresu liceum ogólnokształcącego.. Starożytna Grecja - powtórzenie.. Od miasta państwa do imperium - podboje rzymskie 3. monisia666 napisał/a - strona 10/10.. Sprawdzian "Starożytna Grecja" - test sprawdzający - rozdział 2.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 5.. Osiągnięcia Rzymian - kultura starożytnego Rzymu 3.. 6.Miał ktoś test z historii dla klasy 1 śladami przeszłości rozdział 2 (antyczna grecja) .. Miał ktoś sprawdzian z historii , .. które wchodziły w skład pięcioboju olimpijskiego rozgrywanego w starożytnej Grecji.. Upadek republiki i początki cesarstwa w Rzymie 3.. Zgłoś błąd Wyświetleń: 6571.. Materiały powiązane z testem: Test: Test wiedzy o starożytnej Grecji I gimnazjum Ciekawy test sprawdzający wiedzę na temat starożytnej Grecji.Plik sprawdzian historia klasa 5 starożytna grecja.pdf na koncie użytkownika mememine213 • Data dodania: 1 paź 2018sprawdzian starożytna grecja klasa 5 nowa era.pdf (22 KB) Pobierz.. Rozwiąż test.. Katalog nazw 2.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Inne tryby testu.. Opis testu.. Czym zajmowali się pierwsi mieszkańcy Grecji?Wybierz test z rozdziału Starożytna Grecja lub podrozdziałów podręcznika Zrozumieć przeszłość cz. 1 dla Klasa II Liceum.Historia, Sprawdziany i testy Test sprawdzający z historii "Starożytna Grecja" Otwórz PDF w nowym oknie..

... ja mam celujący to mi pomogło po jutzre mam z tego sprawdzian.

Starożytna Grecja.. Poprzednia strona Kultura i wierzenia starożytnych Greków.. Rozwiąż test.. Test wiedzy historycznej z zakresu Starożytnego Rzymu dla klasy 5 szkoły podstawowej.. W teście Klasa 5, dział 2 - Starożytna Grecja znajdziesz .Sprawdzian, który tutaj udostępniam dla klasy 5-tej dotyczy rozdziału II zatytułowanego Starożytna Grecja w podręczniku wydawnictwa Nowa Era "Wczoraj i dziś".. Pytania zawarte w teście.. J.K 2 lata temu.. Jak pierwsi Grecy nazywali siebie i swoją ojczyznę?. Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.Plik Test starożytna GRecja kultura.doc na koncie użytkownika piotr.warrior • folder Testy • Data dodania: 23 sie 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Seria: Wczoraj i dziś - sprawdzian.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Przybyli oni do Grecji w kilku grupach w II tysiącleciu p. n. e. .. Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Początki Rzymu - Rzym królewski i Rzym republikański 3..

w4ri4tk4 napisał/a - zawsze mówiłem rodzicom, po co sie uczyć jak sa sprawdziany w necie.

Napisz w kilku zdaniach, na czym polegało wychowanie spartańskie.Test z Historii Klasa 5, dział 2 - Starożytna Grecja .. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.. 315 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Kiedy Helleni przybyli do Grecji?. Grecja.. Zagadnienia są tak ułożone, ze nawet uczniowie mający problemy w nauce nie powinni miec kłopotu z ich rozwiązaniem.Plik sprawdzian z historii klasa 4 starożytna grecja chomikuj.pdf na koncie użytkownika teoeenam • Data dodania: 1 paź 2018Plik sprawdzian z historii klasa iv starożytna grecja.pdf na koncie użytkownika hanenms • Data dodania: 1 paź 2018Plik Test Starożytna Grecja.doc na koncie użytkownika Creazy_Moniczka • folder Starożytność • Data dodania: 11 lis 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawdziany, testy, kartkówki, odpowiedzi, prace domowe, wypracowania, lektury, .. Nawet na historii nie uważałam i takie rzeczy się dzieją xd.Sprawdzian z wiedzy o Antycznej Grecji (rozdział II podręcznika Nowej Ery) 1.. Starożytna Grecja..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt