Wybierz właściwy przyimek posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi

Pobierz

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą na messengerze.. Następnie napisz właściwy dialog .. 3 Czas na ćwiczenia na słuchanie.. Napisz odpowiedzi w zeszycie.. Z portalem Odrabiamy bez problemu przygotujecie się tak do części pisemnej, jak i ustnej.. Polecam - Niemiecki dla opiekunek!. Posłuchaj nagrania jeszcze raz i sprawdź poprawność swoich odpowiedzi.. Kliknij i dowiedz się więcej.. Hans, 9 Sara, 7 Daiki, 8 3.Uzupełnij brakujące formy imiesłowu lub bezokolicznika po- danych czasowników.. Posłuchaj nagrania i‰sprawdź swoje odpowiedzi.. Jedno zdanie nie pasuje do żadnego tekstu.. Ex 2 - Uzupełnij zdania, odpowiedzi zapisując do zeszytu, następnie posłuchaj i sprawdź swoje odpowiedzi CD2.31.. Topic: Ambicje i cele życiowe- wprowadzenie słownictwa.. Teraz otwórz podręcznik na stronie 96.. 1,3,Odtwórz ścieżkę 1.19 i posłuchaj kilka razy nagrania.. a)Wybierz właściwy przymiotnik.. Otwórz podręcznik na str. í ì ô.Ex 1- Przeczytaj wpis na blogu i wybierz poprawne uzupełnienie luk.. ił go na ruwne kawałki o boku 1cm zamalował18 z nich .jaka część prostokąta nie został zamalowana ?. 95 Popraw zdania.. Zapisz w zeszycie nazwy pomieszczeń i miejsc w domu.. Kliknij i posłuchaj nagrań mp3.. Posłuchaj nagrania i sprawdź czy dobrze wykonałeś zadanie:Wybierz właściwy przymiotnik.. Wybierz właściwe wyrazy i zapisz je w zeszycie.. Wariant 2 Najpierw posłuchaj nagrania, czytając jednocześnie podany tekst..

Nastepnie posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.

Spójrz na ilustrację i odpowiedz na pytania (1-6).. Nie oceniaj się zbyt surowo!. Następnie wysłuchaj nagrania 2.18 i sprawdź poprawność odpowiedzi.6 CD1·36MP3·36Na podstawie rysunku wybierz właściwe słowa.. Odpowiedz po polsku.. Wybierz właściwy przyimek czasu.. Wykonaj zadanie 1 i 2 ze strony 43 w zeszycie ćwiczeń.. Podręcznik (Wersja złożona do MEN), Author: Klett Polska sp.. 4/50 Przeczytaj teksty ponownie, które ze zdań A-F uzupełniają go poprawnie.. Następnie głośno odpowiedz na pytanie tak, jak podano w szarej chmurce.. Posłuchaj i sprawdź swoje odpowiedzi.. Rozumienie ze słuchu 1.. Wybierz właściwy przyimek i rodzajnik w bierniku (Akkusativ).. Drodzy Rodzice, Przygotowałam dla dzieci kilka zagadnień z bieżącego rozdziału.. Przepisz również przykład.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. 3: Wpisz słowa z zadania 1 tak, aby uzupełnić zdania.. Ex 2 - Uzupełnij zdania przeszłą formą czasowników oraz informacjami, aby były prawdziwe o tobie.. 3/50 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania - zadanie proszę wykonać w zeszycie.. 95 Wybierz właściwe słowo.. Pozdrawiam serdecznie .Przyimek to nieodmienna i niesamodzielna część mowy, która łączy się z innymi wyrazami i nadaje im inny sens..

Polecam ...Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 2.Posłuchaj nagrania i sprawdź odpowiedzi .. Dokończ zdania.. 29 maja 2013 Przyimki / przedrostki / rekcja czasownika przyimki, .. Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.. CZY SLAWA WALCZACYCH JEST WAZNIEJSZA OD ZWYCIESTWA W BITWIE ROZWAZ PROBLEM I UZASADNIJ SWOJE ZDANIE ODWOLUJAC SIE DO POZNANYCH .Nic was nie zaskoczy, a właściwy egzamin pójdzie po tym jak z płatka.. Powodzenia!klasa 8.. Proszę, w miarę możliwości pomóc dzieciom w wykonywaniu zadań i odtwarzaniu nagrań.. It's 540 years old.Wybierz właściwy czasowniki.. Uzupełnij związki frazeologiczne wyrazami sposrod podanych, uzytymi w odpowiedniej formie.. 2 Posłuchaj .Oceń swoją odpowiedź i zakończ ćwiczenie.. Następnie przeczytaj wyrażenia służące do pisania recenzji w zad.. Zadanie domowe: zeszyt ćwiczeń str. 38 zad.. Przeczytaj zadanie, następnie posłuchaj nagrania i zaznacz prawidłowe informacje.. W przypadku pytań i problemów z zadaniami proszę o kontakt poprzez dziennik elektroniczny lub adres e-mail: .. Przypomnij sobie jak tworzymy drugi tryb warunkowy, co stoi po if, a co w drugiej części zdania.. Wszystkie przydatne słóka znajdują się w pliku "słowniczek - dialogi" który umieściłam w czwartek..

... 6 Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.

Ex 3 - Przeczytaj odpowiedzi na propozycje z zadania 2 i wybierz poprawne formy, odpowiedzi zapisz do zeszytu.10 Dopasuj właściwy opis do zdjęcia.. Oceń swoją odpowiedź i zakończ ćwiczenie .Wybierz właściwy przyimek zgodnie z ilustarcją.. 1/15 4 Wybierz dziecko i napisz, jak odpowiedziałoby na te pytania.. Posłuchaj nagrania (plik dźwiękowy wysłany na grupę) i zdecyduj, czy podane zdania są prawdziwe (True) czy fałszywe (False ).. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź KB, Ü2, S. 40 swoje rozwiązanie.. Potem posłuchaj nagrania z rozwiązaniem i porównaj swoją wymowę.. Zapisz w zeszycie wyrażenia, które są dla ciebie nowe.. Przyjrzyj się planowi.. Znajdziesz tu: zadania z niemieckiego, rozwiązania zadań z języka niemieckiego, ćwiczenia z niemieckiego, odpowiedzi oraz bazę wiedzy.3.. Nastepnie uloz z tych slow krzyzowke.Zad.. Posłuchaj nagrania, sprawdź swoje odpowiedzi i poćwicz mini dialogi.. Zapisz w zeszycie.Język angielski kl.VI a i VI b î ñ. ñ. ìr.. Kliknij w link: a następnie popatrz na obrazki, posłuchaj nagrania i wybierz poprawną odpowiedź.. Piątka na świadectwie - gwarantowana!. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. zad 1/46 w podręczniku - nagranie .. z o.o., Length: 148 pages, Published: 2020-02-148 Posłuchaj nagrania jeszcze raz.. Przy każdym z imion dopisz w zeszycie .. 15 Wybierz cztery przymiotniki z ćwiczenia 14.Rozwiąż samodzielnie test, sprawdź swoje odpowiedzi w kluczu i zanotuj informacje o swojej wiedzy i umiejętnościach w tabeli samooceny..

Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.

9 1.08 Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. Następnie popatrz na obrazek i wskaż.. W zadaniu 2 spróbuj uzupełnić wyrażenia z dialogu brakującymi wyrazami.. Poprawne odpowiedzi zaświecą się na zielono, a niepoprawne na czerwono.Wstaw w lukę właściwy przyimek.. Kiedy skończysz wszystkie przykłady, kliknij finish na dole strony, a następnie opcję chceck my answers.. Ex 5 - uzupełnij tekst piosenki przeszłą formą czasowników z nawiasów, posłuchaj i sprawdź swoje odpowiedzi .. W zadaniu 4 z podanych zdań ułóż dialog.. Teraz przeczytaj głośno tekst, a następnie pisemnie w zeszycie odpowiedz na pytania do tekstu w zadaniu 1.. Pozdrawiam :)Zad..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt