Litania do matki bożej tekst

Pobierz

Synu, Odkupicielu świata, Boże - zmiłuj się nad nami.. Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.. Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.. W obliczu utrapień i trudności prośmy o wstawiennictwo Matkę Bożą.. W Zakonie odmawia się ją w szczególnych momentach.. Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.. W intencji bezpieczesntwa i blog.Bozego dla dzieci i dla mnie w naszych wszystkich.Uchron nas od kronawirusa i nekania ze strony alkoholika.,jak tez nieprzyjaqciol.Litania do Matki Bożej Szkaplerznej Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.. Chryste, wysłuchaj nas.. Święta Trójco, jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.Litania do Matki Bożej Pocieszenia • Kyrie, elejson • Chryste, elejson • Kyrie, elejson • Chryste, usłysz nas • Chryste, wysłuchaj nas zmiłuj się nad nami!. Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.. Ojca z niebios oblubienico uwielbiona.. Syna .Apr 3, 2022LITANIA DO MATKI BOŻEJ MIŁOSIERDZIA Kyrie elejson, Kyrie elejson.. Chryste, usłysz nas.. Boże, Ty przez zmartwychwstanie Twojego Syna, Jezusa Chrystusa, przywróciłeś radość światu, † spraw, abyśmy przez Jego Matkę Dziewicę Maryję, * osiągnęli szczęście życia wiecznego.. Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.Litania Loretańska do Najświętszej Maryi Panny (Litania do Matki Bożej) Kyrie, elejson, Chryste, elejson, Kyrie, elejson..

Jej tekst powstał na długo przed Litanią Loretańską.

Chryste, wysłuchaj nas!. Anioł Pański zwiastował Pannie Maryi.. Synu Boży objawiający miłosierdzie Ojca - zmiłuj się nad nami.. Módlmy sięLitanie do Matki Bożej.. Duchu Święty, Boże - zmiłuj się nad nami.. Boże Ojcze bogaty w miłosierdzie - zmiłuj się nad nami.. Przez Chrystusa Pana naszego.. Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.Tekst litanii do Matki Bożej Królowej Pokoju Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson, Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.. Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.. R. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.. Synu, Odkupicielu Świata, Boże, zmiłuj się nad nami.. Litanię dominikańską odmawiano już w średniowieczu!. Redakcja portalu MODLITWA.. Módl się za nami, święta Boża Rodzicielko.. Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.. Duchu Święty, źródło miłości i miłosierdzia - zmiłuj się nad nami.Modlitwy do Matki Bożej Krasnobrodzkiej Litania do Matki Boskiej Krasnobrodzkiej Kyrie eleison, Chryste eleison, Kyrie elejson Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami Synu Odkupicielu Świata Boże - zmiłuj się nad nami Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami Święta Trójco Jedyny Boże - zmiłuj sięBaranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie..

Matko Boza Uzdrowienie Chorych prosze Cie spojrzyj na mnie ok iem laskawym w intencji blagalno-dziekczynnej w intencji cudu uzdrowienia syna i jego matki.

Chryste, usłysz nas!. Jak podaje stara tradycja - kardynałowie i prałaci zwykli byli mówić: "Strzeżcie się litanii braci kaznodziejów, gdyż czynią rzeczy dziwne".Litania do Miłosierdzia Bożego Kyrie, eleison, Chryste, eleison.. Synu Boży objawiający miłosierdzie Ojca - zmiłuj się nad nami.. • Ojcze Miłosierdzia, • Synu, Dawco pokoju, • Duchu Pocieszycielu, pociesz nas!. Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, - przepuść nam, Panie.. Święta Maryjo, Bogarodzico Dziewico - módl się za nami,Ojcze z nieba, Boże, - zmiłuj się nad nami.. Święta Maryjo, - módl się za nami.. Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.. I poczęła z Ducha Świętego.. Ojcze z nieba, Boże - zmiłuj się nad nami.. Na pierwszym miejscu zbioru modlitw podajemy tę litanię.. Opcjonalna modlitwa końcowa w okresie Adwentu: P. Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.. Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.May 12, 2022LITANIA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY: Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.. Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.. Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, - zmiłuj się nad nami.Litania do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.. Panno, wysłuchaj nas.. Ojcze z nieba, Boże - zmiłuj się nad nami, Synu Odkupicielu świata, Boże - zmiłuj się nad nami, Duchu Święty, Boże - zmiłuj się nad nami..

Duchu Święty, źródło miłości i miłosierdzia - zmiłuj się nad nami.May 4, 2022Wyświetl nuty i tekst pieśni Litania Loretańska do Matki Bożej w kategorii Litanie .

Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.. Boże Ojcze bogaty w miłosierdzie - zmiłuj się nad nami.. Panno, usłysz nas.. Wirtualny Śpiewnik Kościelny dostępny w smartfonie.Feb 26, 2022 • Święta Maryjo, Matko nadziei naszej, • Święta Maryjo, Matko naszej drogi, • Święta Maryjo, Matko Bożego światła, Zbieramy na dom rekolekcyjny ️ Jeśli podobają ci się nasze materiały i chcesz nas wesprzeć naszą telewizję .Apr 29, 2022Litania dominikańska do Matki Bożej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt