Jak sądzisz dlaczego inkę nazywamy bohaterka uzasadnij odpowiedź

Pobierz

Zła odpowiedź?. ………………………………………………………………………………………………… …………………………………………………………………………………………………Skąd wzięło się przysłowie "w marcu jak w garncu"?. Jak na epopeję przystało, zauważymy w niej nawet sceny batalistyczne.. Jak podaje "Słownik języka polskiego" tolerancja to "uznanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, czyjegoś postępowania, różniących się od własnych".. Daje NAJ!Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Co sądzisz o Peji?. poniżej.. Dlaczego?. Jakie odkrycia umożliwiły ludziom podróże w kosmos?. :D81% 27 głosów.. Za najwybitniejsze dzieło Kochanowskiego uznaje się Treny wydane w Krakowie w 1580 roku.. Przenoś odpowiedzi na kartę uważnie, aby nie popełnić błędu.. Został wydany po raz pierwszy w Paryżu (1834 r.), ale jego oficjalna polska prapremiera odbyła się dopiero w pięćdziesiątą rocznicę śmierci twórcy.Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Zwykły szeregowiec, czy prawdziwy bohater… ?. Ten zmęczony już życiem człowiek, który niegdyś wyciągał z morza mnóstwo ryb, nagle nic nie mógł złowić, przez co w wiosce został okrzyknięty pechowcem.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Jak sądzisz czy dzisiaj młodzi ludzie kochają kogoś bardziej za to jak ktoś wygląda czy za to jaki ten ktoś jest?. Jeśli się pomylisz, błędne zaznaczenie otocz kółkiem i zamaluj właściwą odpowiedź: A1 6.Jak sądzisz, czy tolerancja jest w dzisiejszych czasach rzeczą niezbędną i czy współcześni ludzie są tolerancyjni?.

Wyjaśnienie: Liczę na naj(:Uzasadnuj dlazcego Inkę nazywamy bohaterką Uzasadnij odp ...

Wtedy nie zarabiał.. Czytaj całośćwybrałeś(-aś) odpowiedź poprawną - doskonale!. Jak sądzisz, czy bohaterka jest pogodzona ze swoją śmiercią, czy też nie?. Uzasadnij swoją odpowiedź.. Odpowiedź uzasadnij.. Na przykład, jeśli wybierzesz odpowiedź B1, w której B oznacza dokończenie zdania, a 1 - jego uzasadnienie, zamaluj kratkę z wybrana literą i cyfrą: 5.. Kogut nie był prawdziwym artystą, ponieważ nie potrafił odegrać roli lwa.. Jan Kochanowski - jak zgodnie twierdzą badacze kultury dawnej - to największy polski poeta epoki zwanej odrodzeniem, która w Polsce przypadła głównie na XVI wiek.. Dlaczego po zimie przychodzi wiosna?. W udzieleniu poprawnej odpowiedzi pomoże też przeanalizowanie wypowiedzi dyrektora cyrku, oceniającego umiejętności Koguta.. Kiedy był mały był samotny.. Odpowiedź uzasadnij w postaci czterech zdań złożonych.. W tej pracy postaram się znaleźć odpowiedź na to nurtujące pytanie.b) Jak sądzisz, czy Kogut był prawdziwym artystą?. Jeżeli błędną - zastanów się, co Cię zmyliło.. Jak podaje " Słownik języka polskiego" tolerancja to "uznanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, czyjegoś postępowania, różniących się od własnych".. W tym zestawie zadań szczegółowo wyjaśniamy, nie tylko dlaczego dana odpowiedź jest poprawna, ale również - dlaczego pozostałe opcje są błędne..

Uzasadnij odpowiedź.

Kreon nie mógł, i nie uczynił tego, podporządkować się naciskom społeczeństwa i tym samym Antygony.Jak sądzisz, czy tolerancja jest w dzisiejszych czasach rzeczą niezbędną i czy współcześni ludzie są tolerancyjni?. Na śmierć mocarza, przed którego głosem pół wieku drżały miliony, padła dusząca zmora i wypijał mu krew z serca, siłę z ramienia, a chwilami nawet przytomność z mózgu.Kogut marzył o sławie i karierze w show-biznesie; główny bohater chciał być artystą.. Uzasadnij swoją odpowiedź.. 15. a) Wyjaśnij znaczenie sformułowania ryczeć jak lew.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Jak sądzisz,czy potrzebni są obecnie naukowcy?Człowiekiem potrzebującym takiego oparcia był Santiago, bohater książki "Stary człowiek i morze" autorstwa E. Hemingway`a.. Lubisz go czy nie?. Jeśli Twoje pytanie nie jest w pełni ujawnione, spróbuj skorzystać z wyszukiwania w witrynie i znaleźć inne .Odpowiedź: Dlatego że miał złe wspomnienia z tego okresu.. Oceń odpowiedź .. Bohater ma charakter tragiczny, ponieważ co by nie wybrał i tak jego życie przestaje mieć sens.Patrzcie, jak marne są wobec wyroków, które ognistymi znakami wypisał na niebie Przedwieczny!.

Uzasadnij swoją odpowiedź.

Co, Twoim zdaniem jest lepsze, podróż samolotem, czy rakietą.. Odpowiedź: Inkę nazywamy bohaterka, ponieważ żyła w rodzinie, w której żywe były polskie tradycje patriotyczne.. Danutę Siedzikównę "Inkę" nazywamy bohaterką, ponieważ Odpowiedź na zadanie z Historia 4Odpowiedź: Inkę nazywamy bohaterka, ponieważ żyła w rodzinie, w której żywe były polskie tradycje patriotyczne.. Bohater musiał wybrać pomiędzy wolnością czyli życiem ale w samotności i smutku, gdyż jego rodzinę zabrali, a pomiędzy śmiercią, jaka go czekała, gdyby go złapali.. Przeczytaj te wyjaśnienia.Czy można się pogodzić ze śmiercią dziecka?. Oprócz tego zmarł w ten czas jego przyjaciel Marley.1.. Czy bohater, zamiast udawaćZobacz 1 odpowiedź na pytanie: Dlatego, że dobrze się uczę i jestem słaba z wf czuję się jakaś gorsza od rówieśników.. Jak się jutro ubierzesz?. Odpowiedź uzasadnij.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Jak sądzisz, czy baśń o Syrenie ( H.Ch.Andersen ) jest skierowana do dzieci czy do dorosłych.. (0-2)jedna odpowiedź.. b) Jak sądzisz, czy Pana Tadeusza można określić mianem pięknego "poematu ekologicznego"?. ( Postać Nemeczka z powieść pt. " Chłopcy z Placu Broni". ). Zasady oceniania 2 pkt - poprawne wyjaśnienie sensu zadania z uwzględnieniem jego treści i interpunkcji (uzasadnienie użycia pauzy i wielokropka).6..

b) Jak sądzisz, czy Kogut był prawdziwym artystą?

Odpowiedź uzasadnij.. Odpowiedź uzasadnij.. Czy słusznie ?. Czy dyrektor cyrku nie wskazuje bohaterowi właściwej drogi do sukcesu?. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.. Jak wyglądałoby życie na ziemi, gdyby nie było słońca?. Uwažał że to czas zbędnych wydatków.. "Kordian" jest dramatem romantycznym autorstwa wybitnego polskiego pisarza, Juliusza Słowackiego.. Uważam, że ludzie powinniJednakże czytelnik może się zastanawiać, czy Makbet jest zepsutym do szpiku kości zbrodniarzem, czy też ofiarą Fortuny, Hekate, która za pomocą przepowiedni skazuje naszego bohatera na potępienie ze strony wszystkich ludzi.. Stuletni Ramzes, potężny władca Egiptu, dogorywał.. uzasadnij swoją odpowiedź, plisss napisz co o tym sądzisz.Zgodnie z relacją Pileckiego: Każda z tych "piątek" nie wiedziała nic o "piątkach" innych i sądząc, że jest jedynym szczytem organizacji, rozwijała się samodzielnie, rozgałęziając się tak daleko, jak ją sumą energii i zdolności jej członków plus zdolności kolegów stojących na szczeblach niższych, a przez "piątkę" stale dobudowywanych, naprzód wypychały.Król zachował się jak prawdziwy i mądry władca, nie pozwolił by dobro jednostki i presja ludu zaważyły na stabilności państwa: "lud mi dyktować będzie, co mam czynić".. Odpowiedź uzasadnij Jak podaje "Słownik języka polskiego" tolerancja to "uznanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, czyjegoś postępowania, różniących się od własnych"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt