Opisz swojego kota po angielsku

Pobierz

Wiem kiedy o coś prosi kiedy jest zadowolony albo smutny.odpowiedział (a) 13.04.2012 o 19:34.. It has a name .. ( tu wpisz imię )/.. Traktuję go jak członka rodziny bo nim jest:) Bardzo lubi gdy się go głaszcze, lubi gości i jest śliczny.Ma psa i dwa koty.. +1 głos.. Aby mówić o czynnościach, które wykonujemy codziennie, co drugi dzień bądź tylko co jakiś czas przydadzą nam się przysłówki częstotliwości (frequency adverbs).. Ps.potem to przetłumacz na polski.. ryba.. Bardzo go lubię, ma czarne łapki, biały brzuszek i szare ciapki.. He teaches math.Opisz swojego przyjaciela (po angielsku) My friend's name is Tomek.. I have short, dark hair, small, green eyes and big nose.Opis dnia po angielsku: przysłówki częstotliwości.. zadanie dodane 21 listopada 2010 w Język angielski przez użytkownika jacunio (-3,080) [Szkoła podstawowa] opis.. often - często.. Ma w sobie coś z wilczura i huskiego.. napisz ten tekst po polsku a wyskoczy ci wszystko po angielsku !. angielski.. always - zawsze.. He is.. opisz go dalej .. wpisz sobie na google - google tłumacz .. jest to kotka i wabi się Moli;-) 2.. Jest szaro-brązowo-czarny, jego półdługa sierść ładnie błyszczy.Ma piękne mądre oczy którymi potrafi niemal wszystko powiedzieć.. (masz go opisać ,wyobraźić se go na obrazku) pomuscie plissssssss 2012-12-12 17:06:01 Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedzi1..

Nigdy nie zamieniłabym swojego kota na żadnego innego.

Tłumaczenie: Kot - jest to udomowiony gatunek małego, mięsożernego ssaka z rzędu drapieżnych z rodziny kotowatych.Opisz kota po angielsku.. W każdym razie, dzisiaj mam dla Was wpis o tym, mówiąc najogólniej, jak jest KOT po angielsku!. Zobacz odpowiedzi.. Często na noc nie wraca do domu po swoich kocich przygodach i wtedy bardzo się martwię, ale zazwyczaj wraca na drugi dzień.Jest leniwym ale kochanym kotem.. Wide windows brighten up the house.Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po angielsku - wzór.. Jeżeli chcecie więcej to w osobnych komciach :)Przykładowy opis siebie po angielsku.. Podsumowując, naprawdę lubię Martina, bo jest najmilszą osobą jaką znam i bardzo się cieszę, że nasze mamy tak dobrze się dogadują.. ;D polecaam ; >.Opisywanie swojego zwierzątka (Describing your pet): → Przykład 1 (Pająk) → Przykład 2 (Kot) → Przykład 3 (Pies) Opisywanie zabytku (Describing a monument): → Przykład 1 (Opactwo Westminster) → Przykład 2 (Wieża Eiffla) Opis przedmiotu (Object description): → Przykład 1 (Telefon komórkowy) → Przykład 2 (Pralka)Opis domu po angielsku - wzór.. Jest cała biała.Lubi bawić się kłębkiem wełnyoraz moimi kapciami.. Opisz po angielsku swoje zwierzątko (kotka, małego,kolorowego czyli duzo ma kolorów) (mój) (Na razie opiszcie mi po polsku ja sobie juz przetłumacze )Opis pokoju po angielsku: industrialna sypialnia..

sometimes - czasami.Opis koleżanki po angielsku - wzór.

Ma na imię Mruczek.. Przygotowałam dla Was króciutki przewodniczek po kocie, mam nadzieję, że przyda się nie .Opis zwierzatek kota psa rybe - angielski.. Jest czrno-biało-rudy i jest puszysty.. NIE PISZ IMIENIA ANI ILE MA LAT PO PROSTU GO OPISZ!. rozwiązane.. odpowiedział (a) 09.06.2011 o 17:08: Mam w domu małego kota..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt