Podkresl w tekście fragmenty które opisują przystosowanie rogatka

Pobierz

Dla ułatwienia 1 z tych cech została już opisana.. Dla Ułatwienia 1 Z Tych Cech Została Już Opisana.. Podkreśl w tekście fragmenty, które opisują przystosowania rogatka w wodzie.. Rogatek jest rośliną,która występuje w wodach stojących i wolno płynących.JegoPodkreśl w tekście fragmenty które opisują przystosowania Rogatka do życia w wodzie wyjaśnij na czym polega każde przystosowanie skorzystaj ze wzoru.. (Dla ułatwienia jedna z tych cech została już opisana) Rogatek jest rośliną, która występuję w .May 5, 2021To podkreśl, a uzasadnienie: > występuje w wodach stojących i wolno płynących - duży prąd wodny mógłby rozerwac roślinę.. 2013-05-06 20:46:27; przystosowania zwierzat do życia w górach 2011-03-09 11:04:35; Podkreśl te z podanych fragmentów konstytucji dotyczą: 2010-11-23 14:33:46Szkoła podstawowa rozwiązane • sprawdzone przez eksperta Podkreśl w tekscie fragmenty, które opisują przystosowanie rogatka do życia w wodzie.Uzasadnij swoje decyzje.Dla ułatwienia 2 z tych cech zostały już opisane.. Rogatek jest rośliną, która występuje w wodach stojących i wolno płynących.. Jego intensywnie zielone łodygi są cienkie, elastyczne i osiągają około 1 metra długości.Szkoła podstawowa rozwiązane • sprawdzone przez eksperta Podkreśl w tekscie fragmenty, które opisują przystosowanie rogatka do życia w wodzie.Uzasadnij swoje decyzje.Dla ułatwienia 2 z tych cech zostały już opisane..

Podkreśl w tekście fragmenty, które opisują przystosowania rogatka w wodzie.

Zeszyt ćwiczeń cz. 2Jul 18, 2022Feb 10, 2022Zadanie 1.. - LICZNE, WIDLASTO ROZGAŁĘZIAJĄCE SIĘ LIŚCIE.. 2011-03-28 16:02:39; Znajdź w tekście Pisma Świętego 2 fragmenty 2014-10-12 12:53:47Podkreśl w tekście fragmenty, które opisują przystosowania rogatka do życia w wodzie.. Wyjaśnij, na czym polega każde przystosowanie.. Możesz również wszystkie cechy przepisać do zeszytu.. 3.Rogatek Często Unosi Się Tuż Pod Powierzchnią Wody.. - LICZNE, WIDLASTO ROZGAŁĘZIAJĄCE SIĘ LIŚCIE.. Należy podkreślić fragmenty: - ŁODYGI, KTÓRE SĄ CIENKIE, ELASTYCZNE.. > Łodygi są cienkie, elastyczne i osiągają około 1 m dlugosci - łatwo poddaje się ruchom wody.. Rogatek jest rośliną,która występuje w wodach stojących i wolno płynących.JegoPodkreśl w tekście fragmenty które opisują przystosowania Rogatka do życia w wodzie wyjaśnij na czym polega każde przystosowanie skorzystaj ze wzoru.. Tajemnice przyrody 4; Odkrywamy tajemnice życia w wodzie i na lądzie; .. które opisują przystosowania rogatka do życia w wodzie.. UZASADNIJ SWOJĄ ODPOWIEDŹ.. Uzasadnij swoją decyzje.. Uzasadnij swoją decyzje.. Dla ułatwienia 1 z tych cech została już opisana.. .Mar 20, 2022Wybierz z tekstu fragmenty które opisują przystosowania rogatka do życia w wodzie to ten tekst: Rogatek jest rośliną występującą w wodach stojących i wolno płynących..

...Podkreśl w tekście fragmenty, które opisują przystosowania rogatka w wodzie.

cienkie, elastyczne i osiągają około I metra długości- zapewnia to lepszy dostęp światła potrzebny Odpowiedź na zadanie z Tajemnice przyrody 4.. Wyjaśnij, na czym polega każde przystosowanie Skorzystaj ze wzoru.. 1 Zobacz odpowiedź .. 1 Zobacz odpowiedź .. Ma intensywne zielone łodygi, które są cienkie, elastyczne i osiągają około metra długości.Aug 30, 2022 Z łodyg wyrastają liczne,widlasto rozgałęziające się liście.. - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl Home Nauki Przyroda Zbuntowana Tomb Raider <3 zapytał (a) 29.05.2018 o 19:39May 5, 2021Wyjaśnij, na czym polega każde przystosowanie.. Dla ułatwienia 1 z tych cech została już opisana.. Wyjaśnij, na czym polega każde przystosowanie.. 2013-05-06 20:46:27; W podanym tekście podkreśl liczebniki uzupełnij tabelę.. Skorzystaj ze wzoru.. > Na okres zimowy opada na dno zbiornika - w dolnej części zbiornika wodnego szczególnie w zimę jest cieplej .Podkreśl w tekscie fragmenty, które opisują przystosowania rogatka do życia w wodzie.. Rogatek jest rośliną występującą w wodach stojących w wolno płynących.. Ma intensywne zielone łodygi, które są cienkie, elastyczne i osiągają około metra długości.. Należy podkreślić fragmenty: - ŁODYGI, KTÓRE SĄ CIENKIE, ELASTYCZNE.. UZASADNIJ SWOJĄ ODPOWIEDŹ.. w tekście należy podkreślić następujące fragmenty:rogatek jest rośliną występującą w wodach stojący odpowiedź na zadanie z tajemnice przyrody 4..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt