Oto jest kasia test wiedzy

Pobierz

Rozwiąż test Powiązane z testem z Oto jest Kasia Plany wydarzeń Trudny test z Oto jest Kasia Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. Komponenty za darmo; Pomoc; Załóż konto; reklama.. Kasia potrafi być złośliwa i krnąbrna.. Dorastanie nie jest łatwe, zwłaszcza gdy cały świat znienacka staje na głowie!. Dodaj do ulubionych.. Nieco inaczej sytuacja wygląda w domu.. Quizy o książkach "Oto jest Kasia" - jak dobrze znasz książkę?. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2. ten Quiz sprawdzi twoją wiedze o książce " Oto jest Kasia".. Potrawa, której Kasia nie chciała zjeść na kolację: a) jajecznica b) naleśniki c) płatki z mlekiem 3.. Krysia b. Czarodziejka c. Klocia 4) Jakie wydarzenie wpłynęło na poprawę postępowania Kasi?. a) na ulicy Wesołej 11 b) na ulicy Okrągłej 15 c) w domku na drzewie d) w namiocie na polu biwakowym 3) Na kogo skarży rodzicom Kasia w rozdziale pt. "Skarżypyta"?Wypełnij test wiedzy Oto jest Kasia teraz: Kto pomagał Kasi w nadrobieniu zaległości w szkole?. Udostępnij.. Oto jest Kasia Brak opisu testu Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. .Feb 23, 2021Kasia chodzi do drugiej klasy i jest najlepszą uczennicą, ma same dobre stopnie i jest dumą nie tylko rodziców, ale i nauczycieli oraz rówieśników, którzy darzą ja ogromną sympatią.. a) bo mama poszła do sklepu b) bo mama poszła do teatru c) bo mama poszła na .Klasa 2 Klasa 3 Polski..

Klasa 2. oto jest kasia Odkryj karty.

: ile dzieci jest w bulerbyn?. Kasia potrafi być złośliwa i krnąbrna.. Sadzi, ze jesli zmusi wszystkich, by sie nia zainteresowali, to wszystko bedzie tak, jak dawniej.Jak dobrze znasz lekture "Oto jest Kasia"?. Nieco inaczej sytuacja wygląda w domu.. wyrazowa.. wg Weronika800w.Test z lektury - Oto jest Kasia - math fun+ - base test - kinndergarden learning - Oto jest Kasia - Test z znajomości lektury ,,Oto jest Kasia" .. Koledzy z podwórka namawiają cię, żebyś poszedł z nimi kąpać się w miejsce, o którym wiesz, że jest bardzo niebezpieczne Odkryj karty.. Koło fortuny wg Lucalysiak Klasa 3 PolskiFeb 26, 2022niezadowolenie Kasi z tego, ze bedzie miala siostrzyczke.. Test znajomości lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. 6 lat temu.. Lubi, gdy spełnia się jej zachcianki i kaprysy.. czlowiekfajny505 1 rok temu.. 66 Obserwuj autora.. a) Julian Tuwim b) Mira Jaworczakowa c) Grzegorz Kasdepke d) Jan Brzechwa 2) Gdzie mieszka bohaterka książki "Oto jest Kasia"?. a) ciocia Asia b) ciocia KlociaTest: Oto jest Kasia | Test z Lektury Oto jest Kasia Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Oto jest Kasia Miry Jaworczakowej..

"Oto jest Kasia" - test wiedzy po zapoznaniu się z lekturą.

Gdzie schowała się Kasia podczas zabawy w chowanego z dziewczynkami w lesie?. Lubi, gdy spełnia się jej zachcianki i kaprysy.. Skomentuj.a.. a) policjantem b) strażakiem c) żołnierzem 4) W co najczęściej w czasie przerw w szkole bawi się Kasia z koleżankami?Test ze znajomości lektury pt: "Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?. :1) Kto jest autorem książki pt. "Oto jest Kasia"?. // odp; Rodzina wyrazow - Uzupelnianka.. a. Klementynka b. Małgosia c. Ewciaten Quiz sprawdzi twoją wiedze o książce " Oto jest Kasia".. Jak ma na imię brat Gerdy z baśni "Królowa śniegu" H.Ch.. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. Czas trwania: 15 minut Zaznacz x właściwą odpowiedź.. Jakie przezwisko miała ciocia Krysia?. Dlaczego Kasia musiała się opiekować Agnieszką?. Quizy Os. .. jak dużo wiesz o książce " Oto jest Kasia" ?. Szukaj.. Ile lat ma bochaterka książki?. a) Marysia b) Jola c) Antolka 3) Kim jest tata Antolki?. 3 lata temu.. 0.Klasy 1-3 - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.. a) na drzewie b) za krzakiem c) w trawie 10. a. narodziny siostrzyczki b. wspaniały prezent z okazji urodzin c. poważna choroba siostrzyczki 5) Jak miała na imię siostra Kasi?.

Wypełnij teraz:... Quizz.pl - Test wiedzy #4: Oto jest kasia.

Pytania do lekturyMira Jaworczakowa, "Oto jest Kasia" - test z lektury.. Imię nowo przybyłej do klasy dziewczynki: a) Wisia b) Magdzia c) Antolka 2.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) .. Wiedza ogólna (1880) Wychowywanie (8) .. pytanie 1 z 15 Kto jest autorem lektury "Oto jest Kasia"?. Tagi dla tego testu: Lektura.. Kto stworzył postać Kubusia Puchatka?Test z jezyka polskiego, sprawdzajacy Twoja znajomosc lektury Oto jest KasiaSrodki dydaktyczne: egzemplarze lektury "Oto jest Kasia", ilustracje na tablice, wyrazy na kartonikach, kartonowe serduszka, rekwizyty do inscenizacji Przebieg zajec 1. : ile rodzeństwa ma Kasia?. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Oto jest Kasia - Test 1) Autorem powieści pt. "Oto jest Kasia" jest: a) Jan Brzechwa b) Mira Jaworczakowa c) Maria Kownacka 2) Jak ma na imię nowa uczennica w klasie Kasi?. Ilość pytań: 13 Rozwiązywany: 17448 razy.. Preparat używany przez tatę, Jurka i Kasię do .Jak dobrze znasz lekturę "Oto jest Kasia"?. a) mis b) rowerZnajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczace lektury Oto jest Kasia, ktora napisal Jaworczakowa Mira, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Zobacz quiz: Oto jest Kasia.. Tak jak w przypadku innych lektur, w odniesieniu do książki Oto jest Kasia test znajomości fabuły.Kasia chodzi do drugiej klasy i jest najlepszą uczennicą, ma same dobre stopnie i jest dumą nie tylko rodziców, ale i nauczycieli oraz rówieśników, którzy darzą ja ogromną sympatią..

"Oto jest Kasia" Oto jest Kasia" - test wiedzy po zapoznaniu sie z lektura.

Jak nazywa się główna bohaterka powieści?Ile wiesz o książce,,OTO JEST KASIA".. Mira Jaworczakowa Grzegorz Kasdepke Leszek Kołakowski Sprawdź się w poniższych tematach: Tajemniczy ogród Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Nie znosi natomiast odmowy.Oto jest Kasia - test znajomości lektury Teleturniej wg Kbaj Klasa 2 Klasa 3 Polski Test z znajomości lektury ,,Oto jest Kasia" Test wg Almarc51 Klasa 3 Polski "Oto jest Kasia" - ó lub u. Sortowanie według grup wg Monikarychert Klasa 3 Polski Oto jest Kasia - sprawdź, co pamiętasz z lektury.. a) mama b) brat c) dziadek 9.. Sprawdź się!. Klasy 1-3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt