Ułóż pytanie i zapisz je w zeszycie

Pobierz

angielski.. proszę o pomoc.. Ułóż zdania z rozsypanki wyrazowej i je zapisz.. Potem dopisz kródkie odpowiedzi.. 8 razy 6 =.. Zadania dla uczniów - samodzielnie i .ALEX KOLORUJ WEDŁUG LICZB A4 - ZESZYT NR 5 | | | Opis sklepu zmienisz w dziale MODERACJA \ SEO.. - na ocenę .. Niemiecki.Ułóż zdanie do podanego działania.Pytanie,działanie i odpowiedź zapisz w zeszycie.. Otwórz podręcznik mat.-przyr.. Ułóż pytania korzystając z podanych zaimków pytających i czasowników.Ułóż z rosypanych sylab przysłówki przeciwne do podanych i zapisz je w zeszycie : poprawnie , pomyślnie,odpowiednio , wystarczająco, miło, interesująco Odpowiedź Guest Niepomyślnie,nieodpowiednio , niewystarczająco, niemiło, nieinteresującoZadanie: ułóż jak najwięcej wyrazów, łącząc sylaby i Rozwiązanie:rozwiązanie na zdjęciu .. zapytał(a) 25.04.2012 o 13:29.. W pokoju Małgosi tata nakleil na ścianie kolorowe kwiatki :7 niebieskich, 7czerwonych, 7 różowych i 7 pomarańczowych.. W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą na messengerze .Dlaczego ludzie nie mówią o śmierci?. Poćwicz online: zaloguj się na stronie epodreczniki.pl (dane do logowania podała pani wychowawczyni w dzienniku) i wykonaj ćwiczenia lekcji Nie nie jest takie złe, o nie!Zapisz je tutaj lub w zeszycie.. Rezultaty przemysleń zapisz w zeszycie Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: zabax2xzaba96 11.5.2010 (20:37) zapisz kilka powodów, dla których nie wszystkie państwa głosowały za przyjęciem Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: leneczka 13.5.2010 (10:19)Wybierz 3 wyrazy, ułóż z nimi zdania i napisz w zeszycie..

...Apr 17, 2022Ułóż pytanie i zapisz je w zeszycie.

Ułóz pytania i odpowiedz zgodnie z .- przeczytaj tekst w podręczniku na str. 41, ułóż pytanie, które zadasz Faustynie, a następnie ułóż odpowiedź; zapisz odpowiedź w zeszycie; - wyszukaj w tekście wyrazy z literą f i przepisz je do zeszytu.. 2011-11-08 20:16:28; Ułóż zdania i zapisz je w zeszycie.. Jutro dalsza część ćwiczeń powtórzeniowych.. Poprzednie Następne > Anicia06 0 rozwiązanych zadań.. A czy Ty znasz tę odpowiedź.. Martyna kupiła 2 kiście bananów.. Potem dopisz kródkie odpowiedzi.. Zapisz swoje rozważania w formie rozbudowanego wniosku.". Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Język angielski from Guest.. te wyrazy to:berlińczycy,wiedeńczycy,moskwiczanie,paryżanie .. Ułóż zdania i zapisz je w zeszycie.. 2.idakierbe.. Porządkowanie.. Łatwe.. Angielski, czas przeszły.. Zapisz w zeszycie słownie podane liczby z zad.1 str.22.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie -27.9.2017 .Ułóż zdanie do podanego działania.Pytanie,działanie i odpowiedź zapisz w zeszycie.. Niemiecki.. Wspólnie z mamą pobaw się w odgadywanie liczb zad.2 i 3 str.23.. Sylaby i litery mogą się powtarzać.POMOŻE KTOŚ Załączniki do zadania.. Szybko potrzebuje odpowiedzi!. Ułuż i napisz w zeszycie pytania w czasie present continuous.Potem dopisz krótkie odpowiedzi twierdzące lub.. 8 razy 6 =..

Zapisz je w zeszycie.

Ułóż pytania korzystając z podanych zaimków pytających i czasowników.Klasa 2 edukacja wczesnoszkolna.. te wyrazy to:berlińczycy,wiedeńczycy,moskwiczanie,paryżanie .. Ułóż zdania i zapisz je w zeszycie.. 2012-01-14 14:30:39; Pies to pieseł kot to koteł a jak będzie suseł 2015-06-12 22: .ułóż pytanie i zapisz je w zeszycie.Rozwiąż zadanie-zapisz obliczenie i odpowiedz.. Question from @Zan80 - Szkoła podstawowa - MatematykaZadaj pytanie ×.. - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl, Zadaj pytanie, Zadanie, alelkaxx, Ułóż pytania z podanych wyrazów i napisz je w zeszycie.. Zajęcia wyrównawcze - klasa IA i IB.. .Ułóż pytania do podanych słów : 1.Weksel 2.Bank 3.Popyt 4.Import 5.Antwerpia 6.Łaba 7.Lichwa 8.Inflacja 9.Manufaktura.. 2013-11-12 20:35:30; Podane rzeczowniki zapisz w zeszycie w D.,C.lub Ms. Na placu zabaw 10 chlopców grało w piłkę ,5 dziewczynek wspinało sie po drabinkach i 2 dzieci jezdziło na hulajnogach.. 2 str. 75 podręcznik.. W jednej było 12 bananów, w drugiej - 6.1.Z podanych liter ułuż nazwy czynności i zapisz je w.. - MidBrainart.. Zapisz je w zeszycie.. proszę o pomoc.. Edukacja matematyczna: - przepisz przykłady do zeszytu i wykonaj obliczenia - zad.. Ułóż i zapisz w zeszycie 4 zdania z dopisanymi wyrazami.. Język angielski:Odpowiedz na pytanie: Co wiosną dzieje się na łące?.

Z rozsypanki ułóż zdania i zapisz je w zeszycie.

Zapisz na liście zakupowej.. przeczące Str 17zad2.. Niemiecki.Zadaj pytanie; Zadania / Język angielski / Szkoła podstawowa.. Napisz w zeszycie liczby, o których mówią dzieci z zad.4 str.22.. Zadania dla ucznia - przeczytaj wybraną czytankę.. 4.zwei Brötchen,.Wybierz po jednym przymiotniku i przysłówku z planszy i ułóż z nimi zdania.. Rozwiąż zadanie - zapisz obliczenie i odpowiedź.. Koziołek Dyzio - uporządkuj zdania i zapisz je w OK zeszycie.Ułóż i zapisz wyrazy z rozsypanki wyrazowej.. Ćwiczenia matematyczne str.32.. Ułóż i zapisz w zeszycie 4 zdania z dopisanymi wyrazami.. wg Martajerczynska.. .Ułóż pytania do podanych słów : 1.Weksel 2.Bank 3.Popyt 4.Import 5.Antwerpia 6.Łaba 7.Lichwa 8.Inflacja 9.Manufaktura.. Wybierz dwa wyrazy z każdej grupy i ułóż z nimi zdania.. Home; Sztuka, Kultura, Książki; Język Polski; Dawid Chełminiak.. W pokoju Małgosi tata nakleil na ścianie kolorowe kwiatki :7 niebieskich, 7czerwonych, 7 różowych i 7 pomarańczowych.. pomyśleć - zdanie rozkazujące, zdanie pytające wykrzyknikowe, zdanie oznajmujące; zdać - zdanie pytające, zdanie rozkazujące, zdanie oznajmujące wykrzyknikowe; .. Ułóż dialog pt. "Mój przyjaciel i ja na bezludnej wyspie", w którym zastosujesz jak najwięcej różnych typów zdań.. zapytał(a) 25.04.2012 o 13:29..

6.Utwórz zdania rozkazujące i napisz je w zeszycie.

Uzupełnij zdania czasownikami finden lub unterrichten i zapisz je w zeszycie.. .Apr 5, 2021Ułóż rzeczowniki złożone, jak w przykładzie.. Wypisz w zeszycie, jakie rośliny i zwierzęta można zobaczyć na łące.. Przeczytaj wyrazy, zaznacz sylaby według wzoru i zapisz je w odpowiednie miejsce.. Angielski, czas przeszły.. Na placu zabaw 10 chlopców grało w piłkę ,5 dziewczynek wspinało sie po drabinkach i 2 dzieci jezdziło na hulajnogach.. Z ajęcia wyrównawcze - klasa III A i IIIB.. Samodzielnie wykonaj w zeszycie zad.4 str.23.. Ułóż i zapisz 3 pytania do przeczytanej treści i odpowiedz na pytania w zeszycie.. Utwórz listę .. 1.Z podanych liter ułuż nazwy czynności i zapisz je w zeszycie.. Napisz pytanie do zadania.Rozwiaz je i napisz odpowiedź.. Home; Sztuka, Kultura, Książki; Język Polski; Dawid Chełminiak.. w pamięci ułóż zdanie z rozsypanki i zapisz je.. Uporządkuj liczby rosnąco w zad.1 str.23.. Zapisz.. angielski, język angielski,Zadaj pytanie ×.. Idę ulicą .Feb 2, 2022Uzupełnione zdania zapiszcie w zeszycie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt