Jak nasza mama zreperowała księżyc pytania

Pobierz

A czy Wasze mamy też są ratowniczkami, w jakich sytuacjach nas ratują, kiedy nam pomagają?. Dlaczego księżyc był smutny?. WięcJak nasza mama zreperowała księżyc Mama opowiadała, że obudziła się w nocy, bo księżyc świecił jej prosto w twarz.. Wstała z łóżka, aby zasłonić okno.. Mama opowiadała potem, że obudziła się w nocy, bo księżyc świecił jej prosto w twarz.. Przykładowe pytania: Jaką przygodę miała mama nocą?. Wstała z łóżka, aby zasłonić okno.. Wstała z łóżka, aby zasłonić okno.. Jak nasza mama zreperowała księżyc Mama opowiadała potem, że obudziła się w nocy, bo księżyc świecił jej prosto w twarz.. Więc wyjrzała oknem, ciekawa, co tam się dzieje.Jak nasza mama zreperowała księżyc?. Szczegóły Kategoria: WIEWIÓRKI Utworzono: 28 maj 2020 Księżyc - zabawa ilustracyjna.. Wstała z łóżka, aby zasłonić okno.. Trudnym wyrazom przyjrzyj się uważniej, np. wyraz księżyc są w nim dwie "pułapki" - ę, ż.JAK NASZA MAMA ZREPEROWAŁA KSIĘŻYC Mama opowiadała potem, że obudziła się w nocy, bo księżyc świecił jej prosto w twarz.. Wstała z łóżka, aby zasłonić okno.. I wtedy usłyszała, że ktoś pochlipuje na dworze.. Więc wyjrzała oknem, ciekawa, co tam się dzieje.. - Dlaczego księżyc płakał?. Księżyc - zabawa ilustracyjna.. Usiądź w siadzie klęcznym, głowę pochyl, jak najniżej- księżyc zaszedł, nadszedł dzień.. Więc wyjrzała oknem, ciekawa, co tam się dzieje.Zadaj dziecku pytania, do wysłuchanego tekstu..

Jak nasza mama zreperowała księżyc.

Wstała.. ROZWIŃ.. I wtedy usłyszała, że ktoś pochlipuje na dworze.tym co najczęściej robi Wasza mama 2.. Wstała z łóżka, aby zasłonić okno.. Albo jak bułeczka nad domami wędruje - weź za ręce mamę lub siostrę i poruszaj się po kole.Jak nasza mama zreperowała księżyc.. - Czego obawiał się księżyc?. Kto pomógł księżycowi?. I wtedy usłyszała, że ktoś pochlipuje na dworze.. I wtedy usłyszała, że ktoś pochlipuje na dworze.. Usiądź w siadzie klęcznym, głowę pochyl, jak najniżej- księżyc zaszedł, nadszedł dzień.. Wstała z łóżka, aby zasłonić okno.. I wtedy usłyszała, że ktoś pochlipuje na dworze.. Wstała z łóżka, aby zasłonić okno.. O jakiej porze to się dzieje?. I zobaczyła, że księżyc świeci na niebie z bardzo smutną miną, a po brodzie, osłoniętej małą białą .Jak nasza mama zreperowała księżyc.. "Jak nasza mama zreperowała księżyc" Ponownie przeczytaj cały dialog (poznasz i zapamiętasz wyrazy).. Mama opowiadała, że obudziła się w nocy, bo księżyc świecił jej prosto w twarz.. 7.Omówienie opowiadania.. Więc wyjrzała oknem, ciekawa, co tam się dzieje.. I wtedy usłyszała, że ktoś pochlipuje na dworze.. Wstała z łóżka, aby zasłonić okno.. "Mama opowiadała, że obudziła się w nocy, bo księżyc świecił jej prosto w twarz..

"Jak nasza mama zreperowała księżyc" Joanna Papuzińska.

Szukanie pytań dotyczących opowiadania zapisanych na kartce schowanych w różnych miejscach sali.. Jak mama odczarowała wielkoluda, czyli o zarozumialstwie; Jak mama hodowała potwora, czyli o trosce o przyrodę; Jak mama szukała złodzieja, czyli zagadka .JAK NASZA MAMA ZREPEROWAŁA KSIĘŻYC I Bajka stoliczkowa cioci Agnieszki cz. 2 - YouTube.. "Nasza mama czarodziejka" J. Papuzińskiej to lektura sugerowana dla klasy 1 lub 2.. I wtedy usłyszała, że ktoś pochlipuje na dworze.. I wtedy usłyszała, że ktoś pochlipuje na dworze.. Wstała z łóżka, aby zasłonić okno.. Wyjaśnienie pojęcia " zreperowała".Bajka na podstawie opowiadania Joanny Papuzińskiej.Czyta: Małgorzata ForemniakIlustracje: autor nieznanyJak nasza mama zreperowała księżyc Mama opowiadała, że obudziła się w nocy, bo księżyc świecił jej prosto w twarz.. I wtedy usłyszała, że ktoś pochlipuje na dworze.. JAK NASZA MAMA ZREPEROWAŁA KSIĘŻYC Mama opowiadała potem, że obudziła się w nocy, bo księżyc świecił jej prosto w twarz.. I wtedy usłyszała, że ktoś pochlipuje na dworze.. "Jak nasza mama zreperowała księżyc" - słuchanie opowiadania J. Papuzińskiej Dzieci słuchają opowiadania czytanego przez nauczyciela: Mama opowiadała, że obudziła się w nocy, bo księżyc świecił jej prosto w twarz..

- Gdzie mama zaprosiła księżyc?

Jak mama uratowała księżyc - słuchanie opowiadania,.. I wtedy usłyszała, że ktoś pochlipuje na dworze.. Więc wyjrzała oknem, ciekawa, co tam się dzieje.Jak nasza mama zreperowała księżyc 21.. I wtedy usłyszała, że ktoś poch­lipuje na dworze.. Więc wyjrzała oknem, ciekawa, co się tam dzieje.3.. Więc wyjrzała oknem, ciekawa, co tam się dzieje.. Wstała z łóżka, aby zasłonić okno.. - Jakich produktów użyła do naprawy księżyca?W tym tygodniu będziemy zgłębiać tematykę kosmiczną.. Prowadzący zaprasza do wysłuchania tekstu J. Papuzińskiej " Jak nasza mama zreperowała księżyc".. I zobaczyła, że księżyc świeci na niebie zPosłuchajcie rozdziału z książki " Jak nasza mama zreperowała księżyc" Opowiedzcie w zeszycie na pytania: Kto jest bohaterem opowiadania?. Wstała z łóżka, aby zasłonić okno.. Czy dzieci mogą być ratownikami dla mam, czy mogą im pomagać?. Mama opowiadała, że obudziła się w nocy, bo księżyc świecił jej prosto w twarz.. Zastanówcie się, czy można naprawić księżyc?Posłuchaj lektury: "Nasza mama czarodziejka: Jak nasza mama zreperowała księżyc ..

W jaki sposób mama naprawiła księżyc?

Szczegóły przetwarzania danych przez każdą z jednostek znajdują się w ich politykach przetwarzania danych osobowych.Papuzińska pt. "Jak nasza mama zreperowała księżyc" Mama opowiadała potem, że obudziła się w nocy, bo księżyc świecił jej prosto w twarz.. "Mama opowiadała, że obudziła się w nocy, bo księżyc świecił jej prosto w twarz.. I zobaczyła, że księżyc świeci na niebie z bardzo smutnąDla moich kochanych synów: Mateusza i Miłosza.To moja ukochana bajka.. Recytuj rymowankę przy "Sonacie księżycowej" L. van BethovenaJak nasza mama zreperowała księżyc Mama opowiadała potem, że obudziła się w nocy, bo księżyc świecił jej prosto w twarz.. - Dlaczego księżyc miał obtłuczony rożek?. Wstała z łóżka, aby zasłonić okno.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Quiz - Sprawdzamy znajomość treści lektury // odp.. Więc wyjrzała oknem, ciekawa, co tam się dzieje.. I wtedy usłyszała, że ktoś pochlipuje na dworze.. I zobaczyła, że księżyc świeci na niebie z bardzo smutną miną .About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Ewaluacja wstępna, oceniająca nastrój i samopoczucie uczestników zajęć: " Księżyc"- na sygnał uczniowie zajmują miejsce przy odpowiednim księżycu : radość, smutek, zaciekawienie • CZĘŚĆ ZASADNICZA 2.. I zobaczyła, że księżyc świeci na niebie z bardzo smutną miną, a po brodzie, osłoniętej małą białą .Jak nasza mama zreperowała księżyc?. Szczególnie polecam Waszym dzieciom!Created with Wondershare Filmora"Jak nasza mama zre.Wysłuchaj opowiadania, odpowiedz na pytania.. Czy można naprawić księżyc?. - Co wymyśliła mama, aby pomóc księżycowi?. Wstała z łóżka, aby zasłonić okno.. 2.Zastanów się nad odpowiedziami na pytania: - Dlaczego mama obudziła się w nocy?. Więc wyjrzała oknem, ciekawa, co tam się dzieje.. Co by było gdyby mama nie pomogła księżycowi?. Mama opowiadała, że obudziła się w nocy, bo księżyc świecił jej prosto w twarz.. Więc wyjrzała oknem, ciekawa, co tam się dzieje.Jak nasza mama zreperowała księżyc Mama opowiadała potem, że obudziła się w nocy, bo księżyc świecił jej prosto w twarz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt